Nagradni natečaj "Trajnostna energija 024: Ustvarjajmo boljši svet z našimi odločitvami"

09.10.2024 / Za občane

Portal Trajnostna energija je objavil nagradni natečaj »Trajnostna energija 024: Ustvarjajmo boljši svet z našimi odločitvami«, k sodelovanju pa vabi vse slovenske vrtce in osnovne šole. Natečaj poteka od 16. septembra 2024 do 29. novembra 2024, naslavlja pa predvsem trajnostno prihodnost, zniževanje ogljičnega odtisa v prometu in energetsko učinkovitost.

Udeleženci morajo ustvariti grafit in se vsebinsko navezati na teme oz. ključna sporočila, ki izražajo njihovo vizijo trajnostnega sveta, in ga fotografirati. Grafit se lahko nariše na steno, tla ali premične površine, kot so platno, papir ali karton, ter obesi na vidno mesto v ustanovi. Izpolnjeno vlogo s fotografijo grafita pošljejo na elektronski naslov . V nagradnem skladu je kar 24.000 evrov. Vabljeni k sodelovanju.

Več informacij na povezavi Natečaj Trajnostna energija 024