Prosto delovno mesto direktorja Javnega sklada malega gospodarstva Goriške

jsmgg-logo.webp
03.09.2024 / Javne objave

NADZORNI SVET JAVNEGA SKLADA MALEGA GOSPODARSTVA GORIŠKE, Trg E. Kardelja 1, 5000 Nova Gorica, objavlja na podlagi Zakona o javnih skladih - ZJS-1 (Ur. l. RS, št. 77/08 in nadaljnji), Odloka o ustanovitvi Javnega sklada malega gospodarstva Goriške (Časopis OKO-Uradne objave, št. 14/03 in Ur. l. RS, št. 21/16) javni natečaj za prosto delovno mesto DIREKTORJA JAVNEGA SKLADA MALEGA GOSPODARSTVA GORIŠKE. Rok za prijavo je do vključno 17. 9. 2024.

Za direktorja se lahko imenuje osebo, ki je popolnoma poslovno sposobna in izpolnjuje naslednje pogoje:

• ima najmanj univerzitetno izobrazbo (VII/2);
  • ima vsaj osem (8) let delovnih izkušenj, od tega pet (5) let na vodilnih delovnih mestih podobne zahtevnosti;
  • ni bila pravnomočno obsojena za kaznivo dejanje, pa obsodba ni pogojna;
  • opravljen strokovni izpit iz upravnega postopka (v kolikor ga izbrani kandidat nima, ga mora opraviti v zakonsko določenem roku).

Izbrani kandidat bo imenovan za mandatno dobo štirih (4) let.

K prijavi morajo kandidati predložiti naslednja dokazila:

• kot dokazilo o doseženi izobrazbi kandidat predloži fotokopijo diplome;
  • kot dokazilo o najmanj osmih (8) letih delovnih izkušenj kandidat predloži pisno potrdilo delodajalca oz. delodajalcev ali podobno dokazilo;
  • kot dokazilo o najmanj petih (5) letih na vodilnih delovnih mestih kandidat predloži pisno potrdilo delodajalca oz. delodajalcev ali podobno dokazilo;
  • kot dokazilo o nekaznovanosti kandidat predloži potrdilo o nekaznovanosti Ministrstva za pravosodje, Župančičeva ulica 3, Ljubljana (potrdilo ne sme biti starejše od 30 dni);
  • kot dokazilo o opravljenem strokovnem izpitu iz upravnega postopka predloži fotokopijo potrdila o opravljenem strokovnem izpitu.

Kandidat priloži tudi program razvoja sklada za mandatno obdobje in življenjepis.

Kandidati, ki izpolnjujejo pogoje, naj pošljejo prijavo z dokazili o izpolnjevanju razpisnih pogojev do vključno 17. 9. 2024 po pošti ali osebno dostavijo v zaprti kuverti na naslov: Javni sklad malega gospodarstva Goriške, Nadzorni svet, Trg Edvarda Kardelja 1, Nova Gorica, s pripisom na ovojnici: »NE ODPIRAJ - Razpis za direktorja Javnega sklada malega gospodarstva Goriške«. Osebno oddane vloge se dostavijo v pisarno 19/II. nadstropje v času uradnih ur.

V izbirni postopek se bodo uvrstile samo popolne, pravilne in pravočasno prispele vloge kandidatov, ki bodo izpolnjevali pogoje javnega natečaja. Za nepopolno vlogo velja tudi vloga, ko kandidat ne priloži v objavi javnega natečaja zahtevanih dokazil ter vloga, iz katere ni mogoče razbrati, ali kandidat izpolnjuje pogoje javnega natečaja.

Kandidati bodo o izbiri obveščeni v roku osem (8) dni po zaključnem postopku izbire.

V besedilu javnega natečaja uporabljeni izrazi, zapisani v moški slovnični obliki, so uporabljeni kot nevtralni za ženske in moške.

NADZORNI SVET JAVNEGA SKLADA MALEGA GOSPODARSTVA GORIŠKE