03.09.2024 / Javne objave

Na podlagi 58. člena Zakona o javnih uslužbencih (Uradni list RS, št. 63/07 – uradno prečiščeno besedilo, 65/08, 69/08 – ZTFI-A, 69/08 – ZZavar-E, 40/12 – ZUJF, 158/20 – ZIntPK-C, 203/20 – ZIUPOPDVE, 202/21 – odl. US in 3/22 – ZDeb; v nadaljevanju ZJU) Mestna občina Nova Gorica, kot sedežna občina Medobčinske uprave Mestne občine Nova Gorica, Občine Ajdovščina in Občine Brda, s statusom delodajalca objavlja javni natečaj za dve (2) prosti uradniški delovni mesti »OBČINSKI REDAR PRIPRAVNIK« v Medobčinski inšpekcijski in medobčinski redarski službi Medobčinske uprave Mestne občine Nova Gorica, Občine Ajdovščina in Občine Brda.

Rok za prijavo je 15 dni po objavi javnega natečaja na spletni strani Mestne občine Nova Gorica ter Zavodu RS za zaposlovanje.

Informacije o izvedbi javnega natečaja daje Saša Pervanja, tel. št. 05/3350149, informacije o delovnem področju pa Dušan Bremec, tel. št. 05/3350109.

Javni natečaj za dve (2) prosti uradniški delovni mesti »OBČINSKI REDAR PRIPRAVNIK« v Medobčinski inšpekcijski in medobčinski redarski službi Medobčinske uprave Mestne občine Nova Gorica, Občine Ajdovščina in Občine Brda - pdf

Javni natečaj za dve (2) prosti uradniški delovni mesti »OBČINSKI REDAR PRIPRAVNIK« v Medobčinski inšpekcijski in medobčinski redarski službi Medobčinske uprave Mestne občine Nova Gorica, Občine Ajdovščina in Občine Brda - docx

Vloga