Tečaje Temeljnih postopkov oživljanja obiskalo 241 udeležencev

tecaj_TPO_VSMedana_VSFojana_VSVipolze_3.jpg
07.04.2023 / Javna naročila, Javne objave, Nepremičnine v prodaji, Razpisi in pozivi, Volitve, Za občane

Iniciativni odbor ZA življenje - za AED v Občini Brda je končal ciklus 15. predstavitev TPO z uporabo AED, izvedenimi med novembrom in tem ponedeljkom. Osnovni namen je bil ponovno spomniti na TPO, praktično izvesti stise na lutki ter prikazati delovanje AED.

Kar 241 udeležencev, to je občank in občanov iz VS/KS, članov različnih društev, zaposlenih Občine Brda, ZTKMŠ Brda in Kleti Brda se je odzvalo povabilom in kar 9 občank in občanov se je opogumilo in se prijavilo na prvi tečaj za prvega posredovalca, ki bo v soboto, 15.4.2023. Prijave so še odprte, vljudno vabljeni k vpisu.

Iniciativni odbor se bo v kratkem sestal in pripravil program za jesen in zimo, zagotovo bomo ponovno organizirali predstavitve TPO z uporabo AED, dodali bomo pa tudi nove vsebine.

Vsem udeležencem se najlepše zahvaljujemo za aktivno sodelovanje na tečajih.

Pomembno sporočilo, ki smo ga na koncu tečajev predali slušateljem pa se glasi:
"Več škode narediš, če nič ne narediš."

V galeriji slik nekaj utrinkov iz letošnjih delavnic.

Teja Jelina, koordinatorka iniciativnega odbora Za življenje - za AED v Občini Brda

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Za več informacij se lahko obrnete na:

Mrežo defibrilatorjev v Brdih dobite na povezavi:

Postopek oživljanja si lahko ogledate na povezavi:
www.zsms.si/slovenijaozivlja/nauciseozivljati