OBVESTILO o obveznosti izpolnjevanja pogoja PCT pri vstopu v občinske prostore

datum: 15.09.2021

kategorija: Obvestila

Na podlagi 2. odstavka 7. člena Odloka o načinu izpolnjevanja pogoja prebolevnosti, cepljenja in testiranja za zajezitev širjenja okužb z virusom (Uradni list RS, št. 146/2021), izdaja župan Občine Brda, Franc Mužič SKLEP o obveznosti izpolnjevanja pogoja PCT (prebolevnosti, cepljenja, testiranja) pri vstopu v občinske prostore

1. Pogoj PCT morajo za čas opravljanja dela izpolnjevati vsi delavci in osebe, ki na kakršnikoli drugi pravni podlagi opravljajo delo pri delodajalcu ali samostojno opravljajo dejavnost.
  2. Pogoj PCT morajo izpolnjevati vse osebe, ki so uporabniki storitev ali udeleženci ali prisotni pri izvajanju dejavnosti ali v okoljih v Republiki Sloveniji iz prejšnjega odstavka.
  3. Ta sklep prične veljati 15. 9. 2021.

Ne glede na izpolnjevanje pogoja PCT lahko do organov dostopajo stranke in drugi udeleženci upravnih postopkov!

Preverjanje PCT pogoja se izvaja v GLAVNI PISARNI občinske stavbe v pritličju!!!

sklep pogoj PCT.pdf