V ponedeljek, 9. decembra vabljeni na BREZPLAČNO delavnico LAS V OBJEMU SONCA

datum: 06.12.2019

kategorija: Obvestila

Na delavnici, ki se bo odvila ob 16.30 v veliki sejni dvorani Občine Brda, bodo predstavljene podrobnosti 2. Javnega poziva za izbor operacij za uresničevanje ciljev Strategije lokalnega razvoja za lokalno akcijsko skupino LAS V OBJEMU SONCA iz Evropskega sklada za regionalni razvoj.

Na 2. Javnem pozivu je kandidatom za ukrepe na področjih varstva okolja in ohranjanja narave, večje vključenosti mladih, žensk in drugih ranljivih skupin ter ustvarjanja delovnih mest na urbanih območjih občin Brda, Mestne občine Nova Gorica, Miren-Kostanjevica, Renče-Vogrsko in Šempeter-Vrtojba na razpolago 432.689,67 EUR za obdobje 2020 – junij 2023.

Več o javnem pozivu na: