Občinska uprava

PREDSTAVITEV

 

Občinska uprava, v skladu z zakonom, statutom in splošnimi akti občine, opravlja upravne, strokovne, pospeševalne in razvojne naloge ter naloge v zvezi z zagotavljanjem javnih služb iz občinske pristojnosti. Odloča o upravnih stvareh iz občinske pristojnosti na prvi stopnji ter opravlja inšpekcijske naloge in naloge občinskega redarstva oziroma drugih služb nadzora. Poleg tega opravlja še strokovna , organizacijska in administrativna opravila za občinske organe (in organe ožjih delov občin).

Občinsko upravo vodi direktor občinske uprave,  usmerja in nadzoruje pa župan.

 

ORGANIGRAM

 

Organigram uprave Občine Brda je na voljo na povezavi.

 

SEZNAM POOBLAŠČENIH OSEB ZA VODENJE IN ODLOČANJE

 

Seznam je na voljo na povezavi.

 

SESTAVA

 

DIREKTORICA OBČINSKE UPRAVE

Anita Manfreda
T: +386 (0)5 335 10 33 
E: anita.manfreda@obcina-brda.si
 

ODDELEK ZA SPLOŠNE ZADEVE

Nika Fabricijo Jug  - vodja
ODSOTNA ZARADI PORODNIŠKEGA DOPUSTA

Nadomešča jo:

Lilijana Pajntar
T: +386 (0)5 335 10 34
E:lilijana.pajntar@obcina-brda.si
 

Mateja Ambrožič - svetovalka 
T: +386 (0)5 335 10 32 
E: mateja.ambrozic@obcina-brda.si

 
Tina Sirk - poslovna sekretarka
T: 05 335 10 30
E: tina.sirk@obcina-brda.si

 
Damijan Semenič – vzdrževalec
T: +386 (0)40 585 546
E: vzdrzevanje@obcina-brda.si

 
Ranko Krapež - vzdrževalec

 

ODDELEK ZA FINANCE, GOSPODARSKE IN DRUŽBENE DEJAVNOSTI

Beti Kumar - vodja
T: +386 (0)5 335 10 37 
E: beti.kumar@obcina-brda.si

Mateja Mavrič - strokovna sodelavka 
T: +386 (0)5 335 10 38
E: mateja.mavric@obcina-brda.si 

Sanja Kuret – strokovna sodelavka 
T: +386 (0)5 335 10 38
Esanja.kuret@obcina-brda.si

 

ODDELEK ZA OKOLJE IN PROSTOR, KOMUNALNO DEJAVNOST IN INVESTICIJE

Dejan Rusjan - vodja
T: +386 (0)5 335 10 35 
E: dejan.rusjan@obcina-brda.si 

Tjaša Simčič - strokovna sodelavka
T: +386 (0)5 335 10 36 
Etjasa.simcic@obcina-brda.si

Uroš Bensa - referent
T: +386 (0)5 335 10 36 
Euros.bensa@obcina-brda.si 

Call Send SMS Call from mobile Add to Skype You'll need Skype CreditFree via Skype

 

Obcinska uprava

19. oktober

Pon Tor Sre Čet Pet Sob Ned
 12304.10.2019
- Simbioza giba 2019
4
05.10.2019
- Koncert ob 15. obletnici Pigs Parlament
- Simbioza giba 2019
5
06.10.2019
- Simbioza giba 2019
6
07.10.2019
- Simbioza giba 2019
7
08.10.2019
- Simbioza giba 2019
8
09.10.2019
- Simbioza giba 2019
9
10.10.2019
- Simbioza giba 2019
10
11.10.2019
- Predavanje in predstavitev knjige Alpinist Silva Kara
- Simbioza giba 2019
11
12.10.2019
- 6. Srečanje malih vokalnih skupin
- Simbioza giba 2019
12
13.10.2019
- 9. Art Circle - Krog umetnosti
- Simbioza giba 2019
13
14.10.2019
- 9. Art Circle - Krog umetnosti
- Simbioza giba 2019
14
15.10.2019
- 9. Art Circle - Krog umetnosti
- Simbioza giba 2019
15
16.10.2019
- 9. Art Circle - Krog umetnosti
- Simbioza giba 2019
16
17.10.2019
- 9. Art Circle - Krog umetnosti
- Simbioza giba 2019
17
18.10.2019
- 9. Art Circle - Krog umetnosti
- Simbioza giba 2019
- Koncert skupine Martin Barre Band (dvorana Hum)
18
19.10.2019
- Simbioza giba 2019
19
20.10.2019
- Simbioza giba 2019
- Otroška predstava Mala murska deklica
- 25. mednarodno srečanje terenskih vozil v Goriških Brdih
20
2122.10.2019
- Predstavitev knjige Skrita belina
22
2324.10.2019
- Odprtje razstave Romane Favier
24
2526.10.2019
- Spominska slovesnost z okrogl mizo ob 130. obletnici rojstva Širok Karla
- koncert tria David Murray, Ingebrigt Håker Flaten in Paal Nilssen-Love (festival JAZZ & WINE OF PEACE)
26
27
28.10.2019
- Varstvo otrok med krompirjevimi počitnicami
28
29.10.2019
- Varstvo otrok med krompirjevimi počitnicami
29
30.10.2019
- Varstvo otrok med krompirjevimi počitnicami
30
31.10.2019
- Tradicionalna komemoracija pri spomeniku v GONJAČAH
- Otroška noč čarovnic v Cerovem
31
   
septembernovember