Pecivo za starejše bo tudi letos iskrilo nasmehe in poglede

datum: 01.12.2020

Dom upokojencev Nova Gorica tudi letos pripravlja akcijo Pecivo za starejše, v sklopu katere prostovoljci pripravijo pecivo za uporabnike storitve pomoč na domu.

Dragi naši prostovoljci,

vstopamo v decembrski čas, ko bo spet vse dišeče in bleščeče, zato vas vabimo, da se nam tudi letos pridružite v akciji PECIVO ZA STAREJŠE, s katero bomo že 5. leto zapored pričarali nasmešek zadovoljstva uporabnikom storitev Centra za pomoč na domu. Letošnja gesta peke peciva za starejše in invalidne osebe je pridobila še močnejši pečat, saj nas negotovost in strah, vse-prevečkrat puščata same, osamljene in nemočne. Da bomo lahko vsi začutili nekaj zadovoljstva in praznične spokojnosti, Vas vabimo, da tudi letos spečete nekaj suhega peciva, ki ga bomo razdelili med naše uporabnike. Tudi letos si prizadevamo obdariti naše uporabnike vseh 6. občin: Mestne občine Nova Gorica, Občine Brda, Občine Kanal ob Soči, Občine Šempeter-Vrtojba, Občine Renče-Vogrsko in Občine Miren-Kostanjevica.
Če nimate časa za doma pripravljeno pecivo, bomo veseli tudi kupljenih dobrot.

Pecivo bomo zbirali v sredo, 16. decembra 2020, med 7. in 14.30 uro, in sicer na 3. lokacijah:

DOM UPOKOJENCEV NOVA GORICA
Gregorčičeva 16, Nova Gorica

CENTER ZA DNEVNE AKTIVNOSTI STAREJŠIH ŠEMPETER PRI GORICI
Cesta Prekomorskih brigad 62a, Šempeter pri Gorici

CENTER ZA POMOČ NA DOMU
Trg Jožeta Srebrniča 6, Solkan

*** Priporočila: pecivo bo razdeljeno med uporabnike storitev Centra za pomoč na domu v petek, 18. 12. 2020, zato priporočamo, da prinašate suho pecivo, brez pokvarljivih nadevov.

Pecivo lahko pospremite z lepo mislijo ali voščilom.

Za več informacij kontaktirajte:

Ajdo Miška, pobudnico akcije PECIVO ZA STAREJŠE: 041 642 001
Za dostavo peciva kontaktirajte Tanjo Peloz: 031 773 770