Decembrski razpored obiska Potujoče knjižnice v Brdih

datum: 27.11.2020

Preverite razpored prihodov Potujoče knjižnice v DECEMBRU:

Potujoča knjižnica bo Goriška brda obiskala po rednem letnem razporedu (1. december, 14. december in 17. december). Vstop na bibliobus ne bo možen, lahko pa si boste gradivo izposodili in ga tudi vrnili. Dobrodošlo je, da gradivo predhodno naročite in ga potem samo prevzamete.

Ostajajo tudi sredini obiski osrednje knjižnice v Novi Gorici (z osebnim avtomobilom). Omogočili bomo prevzem vnaprej naročenega gradiva iz osrednje enote in vračanje gradiva iz osrednje enote. Razpored dostave (za december) velja, dokler velja prepoved prehajanja občin.

Dostave v decembru ob sredah: 2., 9., 16., 23. in 30. 12. 2020:
- na Humu pri dvorani od 16.30 do 17.00 in
- na Dobrovem na trgu od 17:15 do 17:45.

Gradivo lahko naročite po telefonu 05 / 33 91 00 ali na e-naslov izposoja@gkfb.si, ob tem pa obvezno navedite, da ga boste prevzeli v Brdih ob obisku Goriške knjižnice.

Več o delovanju Potujoče knjižnice tudi TUKAJ (na koncu obvestila pod Potujoča knjižnica).

Vir: Goriška knjižnica Franceta Bevka