Potencialni podjetniki in iskalci zaposlitve vabljeni na Startup izziv v Primorski tehnološki park

datum: 15.10.2019

Od 28. do 30.10. 2019 bo v Primorskem tehnološkem parku v Vrtojbi potekal Startup izziv za potencialne podjetnike in iskalce zaposlitve. Tri dnevna intenzivna delavnica bo namenjena pridobivanju in razvijanju podjetnih veščin, ki jih bodo udeleženci lahko uporabili pri iskanju primerne zaposlitve ali ustvarjanju svojega podjetja. Skozi proces jih bodo vodili izvrstni in izkušeni moderatorji, pedagoški in podjetniški mentorji.

Startup izziv za potencialne podjetnike in iskalce zaposlitve organizira Primorski tehnološki parkom v okviru projekta LAS, v katerem Primorski tehnološki park sodeluje z Mladinskim centrom Nova Gorica, Šolskim centrom Nova Gorica in Medobčinskim društvom slepih in slabovidnih Nova Gorica. Cilj delavnice je skozi lastno izkušnjo razvoja, testiranja in predstavitve inovativnega izdelka ali storitve, spodbuditi veščine podjetnosti, ki jih bodo udeleženci lahko uporabili v svojem profesionalnem življenju..

Moderator bo Matic Batagelj, ustanovitelj startupa I like Tofu, izkušen podjetnik s področja produktnega dizajna v prehrambni industriji, mentor strateškega planiranja in design thinkinga.

Ideje, ki jih bodo udeleženci razvijali, bodo zadnji dan predstavili pred podjetniško komisijo, s čimer bodo dobili realno povratno informacijo o njihovem pristopu.

Naložbo sofinancirata republika Slovenija in Evropska unija iz Evropskega sklada za regionalni razvoj v okviru operacije "USTVARI SVOJO PRIHODNOST".

Prijave in informacije: regina.podbersic@primorski-tp.si