Mladi v Brdih - Aktualne novice

datum: 01.02.2021

kategorija: Mladi v Brdih - Aktualne novice

BRIŠKI INKUBATOR 2021

»Brda - občina priložnosti in navdiha« / program za uresničevanje idej mladih v Brdih

Zavedamo se, da imate mladi v Brdih izjemen potencial ustvarjanja rešitev za izzive skupnosti, v katerih živimo. Skupaj z vami smo se podali na novo pot pri oblikovanju mladinske politike in strategije za mlade, pri oblikovanju novih aktivnosti. Napočil je čas, da naredimo še korak dlje in podpremo vaše podjetniške ideje, zakaj pa ne, tudi sanje.

Včasih je vse bolj preprosto, kot se zdi. Potrebujete le idejo, usmeritev, znanje in zaupanje. Verjamemo, da ste mladi znanilci sprememb in s pravim pristopom lahko bistveno prispevate celotni skupnosti pri soočanju z današnjimi družbenimi izzivi.

Briški inkubator je glas mladih v Brdih, je učno delovno okolje, kjer so dovoljene napake in je prostor, kjer se  udejanjajo vizije prihodnosti.

Vabimo vas, da z nami delite svoje ideje, s katerimi želite izboljšati svoje življenje, življenje vrstnikov ter tudi ostalih prebivalcev Brd. Sodelujete lahko vsi mladi iz Brd, v starosti med 18. in 29. letom, ki preko realizacije svoje pobude želite izboljšati kakovost življenja v domačem okolju in v lokalno skupnost vnesti spremembe in dobre zamisli.

Program Briški inkubator 2021 sestavljajo delavnice, mentorstvo in finančna podpora za izbrane projekte. Ideje mladih spreminjamo v projekte in pomagamo pri njihovi uresničitvi!

I. FAZA = PRIJAVA IDEJE

javno povabilo

sklep o začetku postopka

e - prijavnica

II. FAZA: IZBOR IDEJ IN PROGRAM DELAVNIC

sklep o izbiri ideje

III. FAZA = PRIJAVA PROJEKTNEGA NAČRTA

Zaradi epidemioloških razmer se rok oddaje Prijave projektnega načrta podaljša do ponedeljka 26.4.2021 do 24.00. Komisija bo projektne načrte pregledala in ocenila v torek 4.5.2021.