Vabilo na seminar - javni razpisi JSKD v letu 2018 in finančno poslovanje društev

datum: 10.01.2018

Javni sklad RS za kulturne dejavnosti, Območna izpostava Nova Gorica in Zveza kulturnih društev Nova Gorica vabita na S E M I N A R: JAVNI RAZPISI ZA KULTURNA DRUŠTVA V LETU 2018, ki jih na podlagi Zakona o uresničevanju javnega interesa za kulturo izvaja Javni sklad RS za kulturne dejavnosti (JSKD), in FINANČNO POSLOVANJE DRUŠTEV (NOVOSTI).

DATUM in URA:  sreda, 17. januar 2018, ob 17.00

LOKACIJA:  Točka ZKD Nova Gorica, Gradnikove brigade 25, Nova Gorica

SODELUJEJO:

• MATEJ MAČEK - strokovni delavec JSKD RS za pripravo kulturnih programov
  • SABINA VOLK SIMČIČ - koordinatorka Območne izpostave JSKD Nova Gorica
  • mag. MARTINA TRAMPUŽ - samostojna strokovna svetovalka JSKD Nova Gorica
  • ERIKA SPAČAL - svetovalka za finančno računovodsko poslovanje

VABLJENI: predsedniki in tajniki kulturnih društev

PROGRAM:

Javni razpisi za izbor kulturnih programov na področju ljubiteljskih kulturnih dejavnosti

• Programski pozivi oz. razpisi lokalnih skupnosti (MO Nova Gorica, Občina Renče - Vogrsko)
  • Finančno poslovanje društev (novosti) / zahteva po vpisu zastopnikov društev v Register dejanskih lastnikov - AJPES (do 19. 1. 2018), več v  prilogi in na www.ajpes.si
  • Razprava in odgovori na vprašanja udeležencev

PRIJAVA: Izpolnjeno prijavnico pošljite na e-naslov:

zkd.nova-gorica@guest.arnes.si  ali  oi.nova.gorica@jskd.si

Prijave se sprejemajo tudi na telefonsko številko  05 333 03 11 -  mag. Martina Trampuž do vključno torka, 16. januarja 2018, do 12. ure.

Seminar je za člane kulturnih društev brezplačen.

*********************************************************************************************************************

Priloge: